Ali si želite biti del dobre in dinamične delovne ekipe, delovati v mednarodnem okolju?

Naše podjetje BCA d.o.o. trži mednarodno uveljavljene blagovne znamke kot so LOTTE Aloe vera, LOTTE žvečilni gumiji, KOH COCONUT kokosovi izdelki, MAMA riževi rezanci, MILFORD čaji, HUXOL sladila in druge. Stalno iščemo nove sodelavce za različna delovna področja. Pošljite svoj življenjepis na naš naslov: kadri@bca.si.

Zaradi širitve ponudbe in hitre rasti v svojo sredino vabimo novega sodelavca/-ko:

Referent v nabavi (m/ž)

Vaše naloge bodo obsegale:

  • vodenje zalog podjetja,
  • naročanje izdelkov skladno s potrebami prodaje in optimalnih zalog,
  • pregled, obdelava predračunov in računov za plačilo blaga,
  • zbiranje ponudb za ladijske in kopenske prevoze ter naročanje tovrstnih transportov pri prevoznikih,
  • priprava uvoznih dokumentov za uvoznega špediterja,
  • pregled tekstov, deklaracij izdelkov, certifikatov ter njihova skladnost z zakonodajo,
  • občasno sodelovanje z podjetji za urejanje kakovosti (Bureau Veritas, itd…),
  • sodelovanje z oblikovalci pri spremembah designa, izgleda embalaže itd.,
  • izdelovanje analiz nabave.

Pričakujemo:

  • vsaj srednješolsko, zaželeno pa visokošolsko izobrazbo ustrezne smeri,
  • vsaj 2 leti delovnih izkušenj na zelo podobnem delovnem mestu,
  • visoko raven uporabe govorjenega in pisnega slovenskega jezika,
  • aktivno znanje angleškega, zaželeno tudi pasivno znanje srbohrvaškega jezika,
  • zaželeno uporabniško znanje računalniškega programa Pantheon ter obvezno suvereno obvladovanje programskega okolja MS Office,
  • vozniški izpit B-kategorije,
  • dobre komunikacijske spretnosti ter sposobnost delati v timu,
  • samoiniciativnost, natančnost, zanesljivost in profesionalen odnos do dela.

Kraj dela:

  • Ljubljana

Prednost pri izboru bodo imeli kandidati, ki so že delali v manjšem uvoznem ali izvoznem podjetju, predstavništvu, ter dobro poznajo uvozno-izvozne postopke, vodenje zalog in naročanje blaga.

Iščemo lojalno in vestno osebo, ki bo aktivno prispevala k naši zgodbi o uspehu. Ponujamo vam stabilno, dolgoročno zaposlitev v manjšem kolektivu, katerega vrednote so odgovornost, zaupanje ter sodelovanje.

Prijave na razpisano delovno mesto z življenjepisom pošljite do vključno 9. novembra 2018 na naš e-naslov: kadri@bca.si